25 misafir, 0 üye aktif, toplam 25 kişi var.
 
 
25 misafir, 0 üye aktif, toplam 25 kişi var.

Üyelik Sözleşmesi ve Site Kuralları - Üye olmak için aşağıdaki maddeleri okuyup kabul ediniz.

Ultima-TR.COM Forum Kuralları

1-Ultima-TR.COM forumlarında herkes kendi bilgilerinde,yazdığı mesajlardan sorumludur,Ultima-TR hiçbir sorumluluk üstlenmez.
2-Yasa dışı olan ve T.C kanunlarına ayrıkı olan materyaller (porno resim, video, link, dosya vs.) forumda yer alamaz. Gönderilmesi halinde sorumlu olan sadece gönderici üyedir ve Ultima-TR.COM kuralları çevçevesinde gereken yapılır.
3-Forumlarda herhangi bir nedenle din,dil,ırk,cinsiyet ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.
4-Mesajlarınızda üsluba dikkat etmeli ve hiçbir şekilde küfür,argo vs. kelimeler kullanmamalısınız.
5-Güzel Türkçe'mizi Türkçe kuralları uygun şekilde kullanalım,çünkü dilini kaybeden bir millet milli benliğini de kaybeder.
6-Kullanıcılıar profil bilgilerini,profil resimlerini,imzalarını düzgün bir şekilde ayarlamalıdır.
10-Site yetkilileri kullanıcı mesajlarına müdahale etmekte serbesttir.Herhangi bir kullanıcı mesajında Ultima-TR kurallarına aykırı bir şey yazarsa yetkililer tarafından silinir.
11-Forum alanınnda bir üyenin (istemediği halde) kişisel bilgilerini yayınlaması yasaktır.
12-Ultima-TR yetkilileri herhangi bir üyeden şifre talep etmez.Bu sebeple gelen e-postaları site yetkilisine şikayet etmenizi öneriyoruz.Lütfen hiç kimseyle şifrenizi paylaşmayınız.Bundan dolayı olacak sorunlarla Ultima-TR'den destek talep edilmez.
13-Kullanıcılar forum yetkililerinin uyarılarını dikkat almalıdırlar.Herhangi bir şekilde yöneticilerle laf kargaşasına girmemeli, bir sorun var ise bunu e-posta yoluyla halletmelidirler.
14-Forum veya yorumlarda herhangi bir sebeble tartışmaya neden olacak mesaj atmak yasaktır.
15-Yukarıda bahsi geçen kurallara uymayanların uyarı seviyeleri,site yetkilileri tarafından her uyarı 1 arttırılır.Uyarı seviyesi 3'ü geçen kullanıcılar siteden uzaklaştırılır.
16-Ultima-TR.COM'a kayıt yaptıracak herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Ultima Online, RunUO, ultima download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı, ultima online pvp, ultima online shard, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0 , razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, gump editör, mul patcher

Sayfa açılma süresi 0.072 sn. / SQL toplam zamanı: 0.028 sn. - SQL sorgusu: 17 - Ortalama SQL zamanı: 0.00162 sn.
Bu site en iyi internet explorer 8 ile görüntülenir.
© Զ00Գ-Զ01Դ ~ www.ultima-tr.com ~ Seditio CMS